מפגשי קבוצות הרזיה

 

הרבה אנשים משוכנעים כי הם מסוגלים לרדת במשקל לבד וללא עזרה. אבל מניסיוני, הרוב המכריע של בני האדם מתקשים להתנהל לבד בתהליך הארוך של הירידה במשקל, לא משנה עד כמה חזקים הם. לא משנה אם עודף המשקל הוא חמישה ק"ג או חמישים. התחושה של "לבד במערכה" היא מוחשית במיוחד ברגעים הקשים, שלא מאחרים להגיע.

קבוצות הרזיה

קבוצות הרזיה נותנות את המסגרת התומכת והמחבקת בתהליך. בקבוצות ההרזיה תקבלו את התמיכה בימים הקשים ואת הפרגון בימים של הצלחות וניצחונות קטנים כגדולים.

ואולם, כיום לאחר התפרצות מחלת הקורונה, יותר ויותר אנשים מעדיפים לקבל תמיכה וליווי תזונתי מהבית, ולכן "חצי שירה" פיתחה את שירות קבוצות ההרזיה מהבית, הכוללות תמיכה וליווי יומיומיים, וכן מפגש שבועי באמצעות הזום.

קבוצות הרזייה

להרשמה לקבוצות ההרזיה של "חצי שירה" לחצו כאן.

 


מפגשי הקבוצות הרזיה מועברים על פי שיטת חצי שירה. המפגשים משלבים הרצאה ודיון בקבוצה. בכל שבוע עולה נושא אחר לדיון - פסיכולוגי או אינפורמטיבי, הקשור לתהליך. תוכן המפגשים עוסק בין היתר באכילה רגשית, תזונה בריאה, דיאטה מאוזנת, קריאת תוויות מזון, התמודדות עם מתח ולחץ ועוד.

בניגוד למפגשי קבוצות הרזיה אחרות, אצלנו השקילה מתבצעת עצמאית על ידי הלקוחות, אשר מעדכנים את המשקל שלהם באפליקציה אחת לשבוע בצורה דיסקרטית.

 

רוצה להשתתף במפגש ניסיון? השאיר/י פרטים כאן ונשלח לך הזמנה.

בנוסף התהליך כולל גם תמיכה יומיומית מדיאטנית קלינית, שעוזרת ליישם באופן אישי יותר את התפריט ההתחלתי שמקבלים בעת ההרשמה.


התמיכה האישית מתבצעת על ידי דיאטנית קלינית וכוללת:


התהליך מהווה ירידה במשקל מאוזנת ובריאה ולא מדובר בדיאטה מהירה, כך שבסיומו של התהליך ולאחר הפנמת הערכים והשיטה - קל מאוד לשמור על ההישג לאחר סיום הירידה במשקל.

 

להרשמה לאחת מקבוצות ההרזיה של "חצי שירה" לחצו כאן.


* רוצה שתיפתח קבוצת הרזיה באזור מגוריך או במקום עבודתך? במידה וביכולתך לארגן קבוצה של לפחות 25 משתתפים - צור עימנו קשר!

למענה על שאלות או קבלת פרטים נוספים ניתן ליצור קשר או באמצעות האימייל: info@halfshira.co.il או בטלפון: 1-700-077-017      09-885-8565

הרשמה לאתר בחינם צרו קשר