תפריט דיאטה - מהו ואיך מייצרים איזון בתפריט דיאטה?

 

תפריט דיאטה הוא בעצם סדר יום קולינרי ברור המכיל בתוכו את כמות הפחמימות, חלבונים ושומנים הדרושים לשם קיום נכון ותקין של הגוף. כדי להצליח בתהליך ההרזיה חשוב מאוד שכל תפריט דיאטה יכלול אוכל שאנחנו אוהבים, אם לא כך אז יקשה עלינו לשמור על תפריט דיאטה לאורך זמן.

,prhy shtyv

איזה סוגים של תפריט דיאטה קיימים?

ישנם מספר סוגי תפריט דיאטה: סוגי תפריט דיאטה מותאמים באופן אישי וסוגי תפריט דיאטה כלליים, שאינם מותאמים אישית, חלק מאותם תפריטי דיאטה מגבילים את כמות הקלוריות, חלקם מגבילים כמות הפחמימות, חלבונים, שומנים וכו'. אנו פיתחנו שיטה בה כל לקוח מקבל שלד של תפריט דיאטה כללי, אבל בפגישה הראשונה הלקוח מקבל הדרכה מדויקת איך להפוך אותו לתפריט דיאטה מותאם אישית, וזאת באמצעות הסבר מדויק במפגש הראשון, כיצד ניתן להמיר כל מוצר ומוצר בתפריט לאוכל שאנחנו אוהבים, כולל האפשרות לשלב מסעדות ואלכוהול בתפריט דיאטה שלנו וכן לשלב קינוח שבועי.

 

תפריט דיאטה טוב בצמוד לתחליפי קבוצות מזון

תפריט דיאטה טוב מורכב גם מרשימה מצורפת של תחליפי קבוצות מזון שניתן להמיר כל אחד מהם ליחידות ברורות של פחמימות, חלבונים ושומנים. לדוגמא - ברשימת קבוצות המזון באתר חצי שירה (רשימה הפתוחה רק ללקוחותינו) ניתן למשל לראות בקלות כי חצי גביע גבינת קוטג' 3% מהווה מנת חלבון. וכך ניתן בעצם להבין מה המשמעות של כל מנה ומנה שאנו רוצים לאכול וניתן בקלות ליישם אותה כחלק בלתי נפרד בכל תפריט דיאטה.

תפריט דיאטה


האם תפריט דיאטה מספיק כדי לרדת במשקל?

כעיקרון? התשובה היא חיובית, מי שאוכל כמו רובוט בדיוק מה שכתוב בתוך תפריט דיאטה, ירד במשקל וזה ברור לחלוטין, הבעיה היא שאנחנו לא רובוטים שיכולים לאכול אחד לאחד מה שכתוב בתוך תפריט דיאטה, אנחנו בני אדם וכולנו חווים עליות וירידות. השלב הראשון החיוני הוא להבין כי כשאנו נכנסים לתהליך של ירידה במשקל מדובר בתהליך. בשבוע הראשון מתחילים עם תפריט דיאטה נוח והכל בסדר, ופתאום בסופ"ש יש נפילה נורא חזקה וקשה לעצור. בשלב הזה אם מסתמכים רק על תפריט דיאטה, הדרך לנפילה היא מאוד קרובה ופה נכנסת התמיכה, שנמצאת במהות של "חצי שירה". אנו פה בשביל להרים אותך כשקשה, וזה בדיוק מה שחסר לאנשים שמתבססים רק על תפריט דיאטה לשם הורדה במשקל.

 

לקבלת פרטים לגבי שיטת ההרזיה שלנו - ניתן ליצור קשר באמצעות טלפון 09-8858565 או על ידי השארת פרטים

 

 

בחזרה לדף מאמרים

 

 

 

הרשמה לאתר בחינם צרו קשר